Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

To już jest Koniec....

• autor: Krzysio, 2014-06-25 21:22
Na szczęście sezonu 2013/2014 więc czas na krótkie podsumowanie.Jednak zanim do tego dojdzie skupmy się na ostatnim meczu który odbył się w Łanach z tamtejszym Sokołem.Jak każdy z zainteresowanych wie,że to był mecz derbowy i bojowym nastawieniem drużyna z Kozłowa przyjechała na mecz.Lepiej rozpoczęli goście i już w 3 min. objęli prowadzenie po główce Mateusza.Kolejnych minutach gospodarze groźne atakowali lecz nie przynosiło to efektu a Kozłów próbował kontrataków z mizernym skutkiem.Do przerwy wynik widniał 0:1 dla gości.Po zmianie stron Łany pokazały,że potrafią grać i raz po raz atakowali drużynę z Kozłowa i skompletowali 5 bramek.W takim układzie Ruch zakończył sezon na miejscu 14 gdyż Carbo odpuściło mecz z Mosirem i przegrali 8:1.Drużyny które żegnają się z A-klasą to Ciochowice II i Stanica dziękujemy za wspólny rok.Natomiast drużyny które awansowały to Kończyce i Toszek,życzymy powodzenia w Okręgówce.